Interkomy motocyklowe HJC Smart 20B

( ilość produktów: 2 )
Pokaż tylko

Interkomy HJC Smart 20B w sklepie hjc-kaski.pl

Interkomy HJC Smart 20B ułatwiają podróżowanie w grupie - tryb konferencyjny dopuszcza do 8 użytkowników i zapewnia sprawną komunikację w promieniu do 1600 metrów. Dzięki temu, że zastosowano w nich technologię Universal Intercom, interkomy Smart 20B łączą się z komunikatorami pozostałych uczestników wycieczki za pomocą technologii Bluetooth. Technologia ta - występująca tu w wersji 4.1 - pozwala na łączenie również z takimi urządzeniami zewnętrznymi jak smartfony czy nawigacja GPS.

Ten model interkomów HJC obsługuje komunikaty głosowe. Został ponadto wyposażony w technologię Noise Control, która wycisza zakłócenia i szumy, a także w funkcję Music Sharing, pozwalającą na udostępnianie muzyki oraz Audio Multitasking, umożliwiającą między innymi prowadzenie konwersacji grupowej przy jednoczesnym słuchaniu ulubionej playlisty. Posiada również Radio FM.

Interkom Smart 20B jest kompatybilny z większością modeli kasków marki HJC. Po zakupie zalecamy zainstalowanie na smartfonie aplikacji mobilnej, która prowadzi przez cały proces konfiguracji i ułatwia wprowadzenie ustawień zgodnych z naszymi preferencjami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 141 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko ok, interkom spełnia swoją funkcję.
2024-06-26
Wszystko w porządku, szybka wysyłka. Towar wg opisu.Polecam
pixel