Gwarancja 5 lat

Program dodatkowej gwarancji HJC

Gwarancja do 5 lat to program, który obejmuje wszystkie kaski marki HJC zakupione w naszym sklepie w pełnej sugerowanej cenie detalicznej.
Wystarczy, że zarejestrujesz swój produkt na stronie dobresklepymotocyklowe.pl do 14 dni od daty zakupu, tym samym przedłużysz swoją gwarancję z 2 do aż 5 lat!

Gwarancja obejmuje naprawę produktu przeprowadzoną w sposób przywracający pełną użyteczność.
Jeżeli taka naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy Ci nowy produkt z aktualnej kolekcji z 50% zniżką!


Po rejestracji w programie „5 LAT OCHRONY”, otrzymujesz:

  • wydłużoną ochronę zakupu: przez pierwsze 2 lata od zakupu produktu obowiązuje standardowa gwarancja producenta - jeżeli w tym czasie pojawią się ewentualne problemy z zakupionym produktem, skontaktuj się z Nami.

Po tym czasie – przez kolejne 3 lata – obowiązuje ochrona w ramach programu „5 LAT OCHRONY” i wszelkie podlegające gwarancji wady produktu zgłoś na adres mailowy: kontakt@dobresklepymotocyklowe.pl.

Jeżeli zarejestrowany produkt ulegnie uszkodzeniu, zostanie bezpłatnie naprawiony w ciągu tych 3-ech lat. Jeżeli naprawa nie będzie możliwa, otrzymasz 50% rabatu na zakup tego samego produktu.

  • wsparcie w razie wypadku: jeżeli w ciągu 5 lat od daty zakupu, zarejestrowany produkt ulegnie zniszczeniu w wyniku wypadku – co potwierdzone będzie dokumentacją policyjną – otrzymasz 50% rabatu na zakup tego samego produktu.
  • wsparcie w razie kradzieży: otrzymasz 50% rabatu na zakup tego samego produktu, jeżeli zarejestrowany produkt zostanie skradziony w ciągu 5 lat od daty jego zakupu. Zdarzenie musi zostać potwierdzone dokumentacją policyjną.

 

Ochronie podlegają wyłącznie produkty, które zostały zakupione w cenie katalogowej (tj. bez jakiegokolwiek rabatu)

Szczegółowe informacje dotyczące programu „5 LAT OCHRONY” znajdziesz w jego regulaminie.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Obsługa zamówienia błyskawiczna ,produkty (wizjer i pinlock dobrze zabezpieczone ) , wszystko w porządku .
2024-05-23
Bardzo sprawnie i bezproblemowo. Polecam!
pixel