Kamery motocyklowe HJC Smart 10A

( ilość produktów: 3 )

Kamery motocyklowe HJC Smart 10A

Kamera motocyklowa HJC Smart 10A powstała we współpracy z marką Sena, specjalizującej się w produkcji interkomów i kamer dla motocyklistów.

Jeśli chcesz nagrywać swoje wycieczki lub w razie wypadku mieć materiał dowodowy, kamera Smart 10A jest świetnym wyborem. Sprzęt ten nagrywa materiały wideo w 30 klatkach na sekundę. Do wyboru są dwa tryby rozdzielczości - Full HD oraz Quad HD.

Kamera motocyklowa HJC Smart 10A nie tylko nagrywa filmy, ale też umożliwia prowadzenie transmisji na żywo w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku lub YouTube. Posiada też tryb fotograficzny.

Kolejną przydatną funkcją jest wbudowany GPS (wczytujący przejechaną trasę do Google Maps), powiadomienia głosowe (w języku angielskim) oraz głośniki stereo, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku. 

Choć kamera Smart 10A jest montowana na wizjerze, to w żaden sposób nie rozprasza podczas jazdy, nie ma też wpływu na opływowość kasku. Zaletą tego rozwiązania jest natomiast nagranie z perspektywy kierowcy.

Po zakupie kamery motocyklowej HJC Smart 10A zalecamy instalację na smartfonie aplikacji mobilnej, która pomaga przejść proces konfiguracji oraz wybrać najbardziej dogodne dla siebie ustawienia. Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store. 

Kamera jest kompatybilna z następującymi modelami kasków HJC: RPHA 90S Carbon, RPHA 90S, F70 Carbon, F70, I90.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 112 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Sprawnie
2024-05-13
A co tu pisać? Szybko, sprawnie, w porządku.
pixel