Kaski motocyklowe HJC I71

( ilość produktów: 31 )
Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC I71 w sklepie hjc-kaski.pl

 HJC I71 to kaski integralne, zaprojektowane z myślą o jeździe turystycznej i wycieczkach motocyklowych. Ich skorupa jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, które mogłyby powstać w razie upadku z motocykla, a to dzięki temu, że do jej wykonania użyto kompozytu APC (Advanced Polycarbonate Composite) i zastosowano komputerową technologię CAD. 

Kaski HJC I71 są wyposażone w zapięcie Microlock, które należy do jednych z najbardziej bezpiecznych systemów zamykania w kaskach motocyklowych (nie daje jednak wstępu na wszystkie tory motocyklowe).

W modelu  I71 zastosowano sprawdzony wielokanałowy system wentylacji ACS (Advanced Channeling System), występujący również w wielu innych kaskach motocyklowych marki HJC. Jest to wentylacja, która doskonale sprawdza się nawet w upalne dni, ponieważ oferuje znakomitą cyrkulację powietrza.

W kaskach produkowanych przez HJC często stosowana jest też wyjmowalna antybakteryjna wyściółka, świetnie odprowadzająca wilgoć i zapachy - i ją również znajdziemy w modelu I71. 

Kolejną zaletą kasków HJC I71 jest wizjer z filtrem UV, będący doskonałą ochroną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Wizjer jest przystosowany do wpięcia pinlocka (który znajduje się w zestawie).

W tej serii kasków zastosowano ponadto system Push&Release zabezpieczający szybę przed rozszczelnieniem w trakcie jazdy, a także odporną na zarysowania blendę przeciwsłoneczną z trójstopniową regulacją.

Dzięki swojej specyficznej konstrukcji kaski motocyklowe HJC I71 mogą być użytkowane przez osoby noszące okulary.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Wszystko sprawnie i przed terminem!
2024-05-15
Sprawnie
pixel