Interkomy motocyklowe HJC Smart 21B

( ilość produktów: 1 )

Interkomy HJC Smart 21B w sklepie hjc-kaski.pl

Interkom HJC Smart 21B powstał we współpracy ze znaną marką Sena, docenianą przez motocyklistów na całym świecie. Sena słynie między innymi z wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych - w interkomie HJC Smart 21B zastosowano technologię Bluetooth w wersji 5.1, która pozwala na łączenie z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak smartfon czy nawigacja GPS.

Interkomy Smart 21B kupują przede wszystkim użytkownicy kasków marki HJC, z którymi jest on kompatybilny - serii RPHA (RPHA 31, RPHA 71 i RPHA 91) oraz I71.

Interkom HJC Smart 21B zapewnia doskonałą komunikację podczas wycieczek motocyklowych - obsługuje konferencje do 4 użytkowników, ma zasięg do 1600 metrów i czas działania do 13 godzin.

Ten model interkomu motocyklowego ma ponadto obsługę komunikatów głosowych, technologię Noise Control, która wycisza zakłócenia i szumy oraz funkcję Multitasking (słuchanie muzyki przy jednoczesnym prowadzeniu rozmowy telefonicznej). Zainstalowano w nim dwa rodzaje mikrofonów, przystosowanych do kasków otwartych oraz integralnych i modularnych.

Po zakupie interkomu warto zainstalować na smartfonie aplikację mobilną, która prowadzi przez proces konfiguracji i ułatwia wprowadzenie ustawień zgodnych z naszymi preferencjami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Bardzo sprawnie i bezproblemowo. Polecam!
2024-05-15
Sprawnie
pixel