I91

( ilość produktów: 15 )

Kask motocyklowy szczękowy HJC i91

HJC wzięło na warsztat swój bardzo udany kask, jakim jest HJC i90, i stworzyło w ten sposób godnego następcę — kask szczękowy HJC i91. Jest to przykład doskonałego połączenia komfortu z bezpieczeństwem użytkowania w każdej trasie, jednocześnie będąc przystępną propozycją dla portfela motocyklisty. Jest on wyposażony w blendę - jest to osłona przeciwsłoneczna, która ochroni Twoje oczy przed słońcem, dzięki czemu nie dojdzie do oślepienia Cię w trakcie jazdy. Szyba to wizjer HJ-33 zamocowana na Secure Ratchet System, co sprawia, że szybka wymiana szyby nie stanowi problemu. Jest też przygotowana pod system Pinlock. Dzięki trzem rozmiarom skorupy dla użytkowników HJC i91 rozmiar kasku nie będzie stanowić wyzwania.

Możliwym do wyboru jest wiele wersji kolorystycznych, które ucieszą oczy osób chcących wyróżnić się w motocyklowej trasie.

Skorupa kompozytowa z poliwęglanu

Podobnie jak w innych kaskach tego producenta, w HJC i91 bezpieczeństwo gra pierwsze skrzypce. Został on wykonany z poliwęglanu, który zapewnia wysoką i skuteczną ochronę przed upadkami, wypadkami i kolizjami. Co prawda nie jest to skorupa PIM wykorzystywana w najwyższych modelach producenta, ale możesz mieć pewność, że ta również Cię świetnie ochroni w największej potrzebie. Bezpieczeństwo kasku jest określane przez rygorystyczną normę ECE 22-06, która jest spełniana przez ten model. Jest to homologacja kasku wprowadzona w pełni w 2024 roku, tym samym sprawiając, że wszystkie nowe modele muszą mieć certyfikaty ECE 22.06. Jak widać, dla HJC i91 normy ECE to nie problem.

Ponadto w kasku motocyklowym HJC i91 podwójna homologacja P/J była koniecznością wymuszoną przez normy, dlatego możesz bez obaw prawnych jeździć z zamkniętą i otwartą szczęką, zależnie od Twoich aktualnych potrzeb.

Skuteczna wentylacja i komfort kasku

W HJC i91 wentylacja kasku jest świetnie działająca dzięki zaawansowanemu systemowi wentylacji "ACS", czyli Advanced Channeling Ventilation System. Pozwala on na szybkie i skuteczne odprowadzanie wilgoci poprzez użycie wbudowanych kanałów wentylacyjnych. Są one łatwe w obsłudze nawet w rękawiczkach. W HJC i91 technologia CFD pozwoliła na idealne dopasowanie i komfort użytkowania kasku poprzez zmniejszenie oporów powietrza.

W HJC i91 blenda przeciwsłoneczna HJ-V12 występująca w tym kasku jest regulowana w trzech poziomach. Podobnie też jak wizjer, jest odporna na zarysowania.

Współcześnie interkomy motocyklowe to standard w wyposażeniu motocyklistów, więc w HJC i91 komunikacja Smart HJC Bluetooth ma swoje specjalne dedykowane miejsce, aby nie wychodzić poza obrys skorupy. Możesz wybrać spośród modeli 11B, 21B oraz 50B, zależnie od swoich oczekiwań. Pozwalają one na słuchanie ulubionej muzyki w trakcie jazdy oraz swobodny kontakt ze światem zewnętrznym poprzez odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych kiedy tylko zechcesz. Jednocześnie bezpieczeństwo kasku pozostaje nienaruszone przez wystające elementy.

Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 141 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko ok, interkom spełnia swoją funkcję.
2024-06-26
Wszystko w porządku, szybka wysyłka. Towar wg opisu.Polecam
pixel