Interkomy motocyklowe HJC Smart 50B

( ilość produktów: 1 )

Interkomy HJC Smart 50B w sklepie hjc-kaski.pl

Interkom HJC Smart 50B powstał we współpracy z marką Sena, która specjalizuje się w produkcji interkomów motocyklowych. To gwarancja, że został on zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Interkom Smart 50B jest produktem przeznaczonym przede wszystkim dla użytkowników kasków marki HJC - jest kompatybilny z kaskami z serii RPHA (RPHA 31, RPHA 71, RPHA 91) oraz modelem I71.

W interkomie HJC Smart 50B  zastosowano technologię Bluetooth w wersji 5.0, pozwalającą na łączenie z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak smartfon czy nawigacja GPS. Po zakupie tego modelu interkomu warto zainstalować na smartfonie aplikację mobilną, która prowadzi przez proces konfiguracji i umożliwia ustawienie komunikatora pod własne preferencje.

Interkomy HJC Smart 50B obsługują komunikaty głosowe, są wyposażone w technologię Noise Control, która odpowiada za wyciszanie różnego rodzaju zakłóceń i szumów, a także mają funkcję Multitasking, pozwalającą na jednoczesne prowadzenie rozmowy telefonicznej i słuchanie muzyki.

Smart 50B został wyposażony w dwa rodzaje mikrofonów, co świadczy o jego uniwersalności - może być użytkowany w różnych rodzajach kasków, tj. w kaskach otwartych oraz integralnych i modularnych. Tryb konferencji umożliwia komunikowanie się z 9 użytkownikami.

Zasięg interkomu wynosi do 1600 metrów, a czas działania - do 13 godzin.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 111 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
A co tu pisać? Szybko, sprawnie, w porządku.
2024-04-23
Szybko wysyłka. Towar zgodny z opisem.
pixel