Kaski motocyklowe HJC FG-JET

( ilość produktów: 2 )
Rozmiary
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC FG-JET w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC FG-Jet należą do kasków otwartych, bardzo wygodnych i bezpiecznych - idealnych do jazdy po mieście.

Skorupa modelu HJC FG-JET została wykonana z włókna szklanego i kevlaru przy użyciu technologii komputerowej CAD. Jest produkowana w trzech rozmiarach, dzięki czemu łatwiej dobrać rozmiar idealny dla siebie.

Wnętrze kasku FG-JET zostało przystosowane dla osób jeżdżących w okularach i wypełnione antybakteryjną wyściółką SilverCool, która znakomicie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Wyściółka jest wykonana z zaawansowanego materiału wzbogaconego o jony srebra i doskonale pochłania wilgoć oraz zapachy. Jest przy tym wyjmowana, dzięki czemu można ją z łatwością wyczyścić.

Na duży komfort użytkowania tego modelu kasków znaczny wpływ ma też rozbudowany, wielokanałowy, a dzięki temu bardzo wydajny system wentylacji ACS, na który składają się strategicznie rozmieszczone liczne otwory wentylacyjne. System ten znacząco poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz kasku, redukując przy tym poziom wilgoci i obniżając temperaturę.

Kolejną zaletą kasków otwartych HJC z serii FG-JET jest odporny na zarysowania wizjer, wzbogacony dodatkowo o specjalną powłokę zabezpieczającą oczy przed szkodliwymi promieniami UV.  Ponieważ zastosowano mechanizm RapidFire, wymiana szybki jest niezwykle prosta - zajmuje kilka sekund i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

Kask został również wyposażony w blendę z trzystopniową regulacją, przeznaczoną do jazdy w słoneczne dni, a także system zapięcia MicroLock.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 89 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
Super. Polecam
2024-03-05
Super!
pixel