Kaski motocyklowe HJC I70

( ilość produktów: 2 )
Rozmiary
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC I70 w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC I70 należą do kategorii kasków integralnych. Zostały one stworzone z myślą o turystycznych wycieczkach motocyklowych, ale mogą być używane również na niektórych torach wyścigowych - tych, które akceptują kaski z zapięciem typu Microlock. Microlock należy do najbardziej bezpiecznych systemów zamykania, jednak nie daje gwarancji wstępu na każdy tor.

Skorupa kasku HJC I70 została wykonana z poliwęglanu przy użyciu komputerowej technologii CAD. Dzięki temu połączeniu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, które mogą powstać w razie upadku z motocykla. Dla łatwiejszego dopasowania skorupa jest dostępna w dwóch rozmiarach.

Dla komfortu jazdy duże znaczenie ma odpowiednia wentylacja. W modelu I70 zastosowano wielokanałowy system wentylacji ACS (Advanced Channeling System), który zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza oraz redukuje poziom wilgoci przy jednoczesnym zmniejszaniu temperatury (i jest dość często stosowany w kaskach motocyklowych marki HJC). Dzięki niemu nawet jazda w dużych upałach nie powoduje dyskomfortu.

W kaskach I70 zastosowano antybakteryjną wyściółkę SuperCool, której zadaniem jest optymalne odprowadzanie wilgoci (oraz zapachów) z wnętrza kasku.

Kolejną zaletą tego modelu kasku motocyklowego jest wizjer z filtrem UV, który stanowi świetną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, a ponadto posiada mechanizm RapidFire, dający możliwość błyskawicznej wymiany szybki bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi. Wizjer jest również wyposażony w system zabezpieczający przed rozszczelnieniem w trakcie jazdy.

Kaski HJC  I70 mają specyficzną konstrukcję, która pozwala na komfortową jazdę w okularach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 141 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Super
2024-07-09
Wszystko ok, interkom spełnia swoją funkcję.
pixel