Wysiółki do kasków HJC

( ilość produktów: 2 )

Wyściółka do kasku motocyklowego ma za zadanie poprawę komfortu użytkowania kasku oraz, w razie wypadku, ochronę głowy przed urazem. Wyściółka kasku wpływa również na jego wentylację.

Ponieważ kask ma podstawowe znaczenie dla bezpieczeństwa motocyklisty, w razie uderzenia konieczna jest jego wymiana. Jeśli jednak kask nie został uszkodzony, zazwyczaj nie trzeba wymieniać go w całości, wystarczy zastąpić zużytą wyściółkę nową. Wyściółkę warto wymienić również po długim czasie jej użytkowania, kiedy stała się ona tak zbita, że kask jest już zbyt luźny.

Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, dlatego proponowane przez nas wyściółki zostały wyprodukowane przez znaną i docenianą przez motocyklistów na całym świecie firmę HJC i doskonale pasują do kasków tej marki.

Kupując wyściółkę do kasku motocyklowego, koniecznie zwróć uwagę na to, czy jest ona kompatybilna z posiadanym przez ciebie modelem kasku (znajdziesz tę informację na stronie produktu).

Model Kasku
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 141 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Zakupiony kask jest ok. Co do obsługi mam mieszane uczucia. Przy zakupie nie zostałem poinformowany, że kasku nie ma na stanie w sklepie. Po kilku dniach gdy przesyłka nie docierała w odpowiedzi na mojego maila dostałem informację że kask powinien do mnie dotrzeć w terminie około miesiąca. Wolał bym sam zadecydować czy czekać czy kupić gdzie indziej. Pozdrawiam
2024-06-16
Obsługa zamówienia błyskawiczna ,produkty (wizjer i pinlock dobrze zabezpieczone ) , wszystko w porządku .
pixel