Kaski motocyklowe HJC RPHA 31

( ilość produktów: 13 )
Cena
-
Rozmiary
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC RPHA 31 w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC RPHA 31 to kaski otwarte, podobnie jak inne najnowsze modele z serii RPHA wykonane z innowacyjnego kompozytu PIM Evo, który łączy w sobie różne rodzaje włókien. Dzięki temu skorupa kasku ma niską wagą, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała i doskonale chroni głowę motocyklisty przed uderzeniem w razie ewentualnego upadku.

Aerodynamiczny kształt skorupy redukuje opór powietrza i poziom hałasu przy wysokich prędkościach. Wnętrze kasku wypełnione jest wyściółką z antybakteryjnego materiału, którą można wypiąć i wyprać.

Kaski HJC RPHA 31 mają odporny na zarysowanie panoramiczny wizjer, zapewniający znakomitą widoczność w niemal każdych warunkach pogodowych oraz blendę przeciwsłoneczną z trzystopniowym poziomem regulacji, która doskonale sprawdza się podczas jazdy w słoneczne dni. Deflektor wizjera redukuje wibracje i hałas, nieuchronnie towarzyszące jeździe z dużą prędkością. Do kasku dołączony jest też pinlock, chroniący wizjer przed parowaniem. 

Kask otwarty HJC RPHA 31 umożliwia jazdę w okularach, a także montaż interkomu HJC Smart drugiej generacji (interkomu nie ma w zestawie).

Zobacz ofertę naszego sklepu i wybierz kask dla siebie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Polecam, wszystko szybko i bardzo sprawnie
2024-05-17
Wszystko sprawnie i przed terminem!
pixel