Kaski motocyklowe HJC C10

( ilość produktów: 26 )
Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC C10 w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC C10 należą do kategorii kasków integralnych. Model ten został zaprojektowany z myślą o turystycznych wycieczkach motocyklowych, ale doskonale nadaje się również do jazdy po mieście. Został opracowany zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa (Homologacja R22.06). 

Bezpieczeństwo podczas ewentualnej wywrotki zapewnia solidna skorupa kasku, wykonana z polikarbonu (kompozyt APC) przy użyciu komputerowej technologii CAD. Skorupa jest dostępna w czterech rozmiarach. Optymalne dopasowanie ułatwia zapięcie MicroLock.

Kask HJC C10 jest nie tylko bezpieczny, ale i komfortowy. Bardzo wygodna jest jego wewnętrzna część, gdzie zastosowano wypinaną wyściółkę oraz wymienne wkładki policzkowe, które dopasowują się kształtem do szczęki użytkownika.Ponadto komfort w czasie jazdy zapewnia system wentylacji ACS (Advanced Channeling Ventilation System), na który składa się szereg otworów wlotowych i wylotowych, odpowiadających za doskonały przepływ powietrza nawet w upalne dni. 

Kolejną zaletą kasku integralnego HJC C10 jest odporny na zarysowania (powłoka Anti-Scratch) i funkcjonalny panoramiczny wizjer, przystosowany pod montaż Pinlocka. Co bardzo ważne, wizjer stanowi świetną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (filtr UV).

We wnętrzu kasku HJC C10 umieszczono kieszenie na głośniki do komunikacji Bluetooth.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 112 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Sprawnie
2024-04-27
Szybko i sprawnie :)
pixel