Kaski motocyklowe HJC RPHA 11

( ilość produktów: 2 )
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC RPHA 11 w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC RPHA 11 polecamy wszystkim osobom, które lubią rywalizację na torach wyścigowych. Kaski z tej serii świetnie łączą w sobie wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowania, co jest niezwykle istotne podczas wyścigów motocyklowych.

Skorupa kasków HJC RPHA 11  jest bardzo wytrzymała - do jej produkcji użyto kompozytu będącego połączeniem włókien szklanych, organicznych, węglowych i aramidowych. Ponadto zastosowana technologia P.I.M Plus sprawia, że w razie upadku z motocykla kask doskonale ochroni głowę, a dzięki wyjmowanym poduszkom policzkowym ratownicy medyczni z łatwością go zdejmą, aby udzielić pomocy.

Skorupa kasków RPHA 11 została tak zaprojektowana, aby mieć jak najlepsze właściwości aerodynamiczne, redukować opór powietrza oraz poziom hałasu.

Kolejną zaletą kasków RPHA11 jest też bardzo wydajny system wentylacji, który nie dopuszcza do przegrzania ani parowania. Składają się na niego strategicznie rozmieszczone liczne wloty i wylotów powietrza. Również innowacyjna wyściółka jest wyposażona w tunele wentylacyjne. Górne pokrętła kontrolujące przepływ powietrza są łatwe w obsłudze nawet w rękawicach.

Kaski z tej serii mają wizjery o zwiększonym o 3 stopnie polu widzenia, wyposażone w mechanizm RapidFire, który chroni szybę, jednocześnie umożliwiając jej sprawną wymianę (bez użycia narzędzi).

Oczywiście kaski HJC RPHA 11 mają wymagane na torach wyścigowych zapięcie typu DD (Double-D). 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 112 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
A co tu pisać? Szybko, sprawnie, w porządku.
2024-04-23
Szybko wysyłka. Towar zgodny z opisem.
pixel