C91N

( ilość produktów: 8 )

Kask motocyklowy HJC C91N w sklepie hjc-kaski.pl

Kask szczękowy HJC C91N to najnowszy model HJC przeznaczony do motocyklowych wypraw turystycznych bliskich i dalekich. Homologacja ECE 22.06 jest już tu obecna, co jasno wskazuje, jakie poziomy bezpieczeństwa musi spełniać. Część zewnętrzna kasku to zaawansowana skorupa APC, czyli Advanced Polycarbonate Compsite Shell, będąca jednocześnie lekka i bezpieczna w przypadku wypadku, upadku lub kolizji. Zapewnia również doskonałe dopasowanie dzięki wykonaniu w technologii CAD. Tak zwana wentylacja ACS to skrót od Advanced Channeling Ventilation System — tłoczy on świeże powietrze przez otwory wentylacyjne z przodu kasku i rozprowadza je przez liczne kanały w materiale EPS, wyciągając gorąc i wilgoć z wyściółki i Twojej głowy. W ten sposób chroni Cię przed ewentualnymi skutkami przegrzania, co w skrajnej sytuacji może doprowadzić do bardzo niebezpiecznej sytuacji, jaką jest omdlenie w trakcie jazdy.

Cechy kasku szczękowego HJC C91N

Każdy motocyklowy kask szczękowy ma swoją najważniejszą cechę, jaką jest otwieranie szczęki. Dlatego Koreańczycy wyposażyli model C91N w prosty w obsłudze mechanizm flip-up, z którego możesz korzystać nawet w rękawicach. Spełnia wymagania rygorystycznej normy ECE zarówno z otwartą, jak i zamkniętą szczęką (to tak zwana homologacja P/J), pozwalając na swobodną jazdę z poczuciem bycia chronionym.

Zintegrowana blenda przeciwsłoneczna pozwoli na osłonięcie Twoich oczu w słoneczny dzień. Wnętrze kasku wykonane zostało z miękkiego i przyjemnego materiału. Antybakteryjna wyściółka zapewnia odprowadzanie wilgoci i świeżość przez długi czas. Oczywiście jest wyjmowane, więc możesz je wyprać w razie konieczności.

Kask szczękowy HJC C91N

Swoje kaski HJC produkuje w wielu kolorach. Zacznijmy od barw takich jak solid black czy solid biały. To najprostsze i najtańsze wersje skorupy kasku szczękowego HJC C91N dla osób, które cenią sobie treść ponad formę. Dla osób ceniących sobie odrobinę ekstrawagancji warto zainteresować się takimi wariantami jak Nepos Black/Pink lub Nepos Black/Yellow. Z nimi z łatwością wyrazisz siebie oraz to, jakim motocyklistą jesteś.

Ten model HJC ma możliwość wyposażenia go w dodatkowy interkom motocyklowy, dzięki któremu pozostaniesz w kontakcie ze światem zewnętrznym, wykonując oraz odbierając połączenia telefoniczne, a także będziesz móc słuchać muzyki, umilając sobie kolejne kilometry w trasie. Kompatybilne modele interkomu Smart HJC to 10B lub 20B.

Wnętrze kasku wykonane z antybakteryjnej tkaniny i zintegrowana przeciwsłoneczna blenda są wymienne i można je zakupić w naszym sklepie. Jeśli na stanie akurat nie będzie elementów do Twojego modelu, nie wahaj się z nami skontaktować!

Zainteresowana? Zainteresowany? Pamiętaj, aby odpowiednio wybrać rozmiar kasku! Cenne wskazówki znajdziesz poprzez kliknięcie na "sprawdź wymiary produktu", co pokaże Ci tabelę rozmiarów. Wtedy weź metr krawiecki, zmierz obwód swojej głowy nad uszami w najszerszym miejscu i skonsultuj z nią wynik. W taki sposób z pewnością nie chybisz w kwestiach rozmiaru kasku.

Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 111 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Wszystko sprawnie i przed terminem!
2024-05-13
A co tu pisać? Szybko, sprawnie, w porządku.
pixel