Kaski motocyklowe HJC V10

( ilość produktów: 18 )
Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka

Kaski motocyklowe HJC V10 w sklepie hjc-kaski.pl

Kaski motocyklowe HJC V10 należą do kategorii kasków integralnych i zostały zaprojektowane z myślą o jeździe turystycznej, jednak dzięki temu, że są wyposażone w zapięcie typu DD, mogą być też używane na torach wyścigowych. Kaski V10 spełniają europejskie normy bezpieczeństwa (Homologacja R22.06).

Skorupa kasków HJC V10 jest lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała (została wykonana z włókna szklanego), co gwarantuje bezpieczeństwo w razie ewentualnej wywrotki. Dodatkową zaletą jest system awaryjnego wyjmowania poduszek policzkowych, który ułatwia dostęp ratowników do poszkodowanego.

Panoramiczny wizjer z powłoką anti-scratch powiększony o 10 mm zapewnia szerokie pole widzenia, chroni przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (filtr UV) i ma możliwość zamontowania pinlocka (który jest dołączony do zestawu). Dzięki temu, że wyposażono go w mechanizm Easy Attachment, demontaż wizjera jest możliwy bez używania narzędzi.

Kolejną zaletą kasków V10 jest wypinana, antybakteryjna wyściółka oraz bardzo efektywny system wentylacji znany pod nazwą ACS (Advanced Channeling Ventilation System).

Konstrukcja kasków HJC V10 umożliwia komfortową jazdę w okularach, a także montaż opcjonalnego interkomu z serii HJC Smart II.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 112 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Szybko i sprawnie.
2024-05-13
A co tu pisać? Szybko, sprawnie, w porządku.
pixel