F31

( ilość produktów: 14 )

Kask motocyklowy HJC F31 w sklepie motocyklowym hjc-kaski.pl

Kask otwarty HJC F31 to model stworzony do wycieczek po mieście i na niedalekie dystanse. Przeznaczony jest dla osób jeżdżących skuterami oraz tych preferujących więcej powietrza w trakcie jazdy. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez cały dzień. Atestowana skorupa kasku wykonana jest z wytrzymałego kompozytu włókna szklanego przy użyciu zaawansowanej technologii CAD. Zapewnia to lekkość i wygodę, przez co mniej się męczysz w trasie. Jednocześnie świetnie rozprasza wszelkie uderzenia, chroniąc Cię przed skutkami upadków, wypadków i kolizji, jakie mogą wydarzyć się w trakcie jazdy. Znacznie zmniejsza także szansę na penetrację skorupy w porównaniu z materiałami niższej klasy. Ten otwarty kask motocyklowy posiada długą szybę przystosowaną do montażu Pinlocka, która chronić Cię będzie przed podmuchami wiatru i uderzeniami kamieni. Kask spełnia normę ECE 22.06.

Cechy kasku: Wentylacja i komfort

System wentylacji w tym modelu został rozwiązany przez układ wentylacji ACS, czyli Advanced Channeling Ventilation system. Usprawnia on proces cyrkulacji powietrza. Chłód jest wtłaczany przez wloty umieszczone z przodu, rozprowadzając się we wnętrzu skorupy przy użyciu licznych kanałów wentylacyjnych. Tymczasem gorąc jest jednocześnie wydmuchiwany przez wylot powietrza umieszczony z tyłu, pozostawiając głowę przyjemnie suchą. To wszystko daje odpowiednią cyrkulację powietrza, wyciąga wilgoć z wyściółki kasku i chroni przed nieprzyjemnymi skutkami przegrzania, co w skrajnych sytuacjach może wręcz doprowadzić do omdlenia. Aby do tego nie dopuścić, wentylacja kasku jest na najwyższym poziomie.

Wyściółka kasku została wykonana z materiału antybakteryjnego i szybkoschnącego w celu zachowania higieny i świeżości. Jednocześnie jest ona wypinana, aby można ją było wyprać przy użyciu odpowiednich środków gdy nadejdzie taka konieczność. Umożliwia to też bezproblemowy montaż interkomu Smart HJC drugiej generacji, który należy dokupić osobno.

Aerodynamiczna skorupa zapewnia zmniejszenie poziomu głośności w trakcie jazdy. Posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną w kolorze dark smoke wysuwaną z wnętrza kasku przy użyciu suwaka umieszczonego po lewej stronie. Nowa szyba HJ-43 jest przystosowana pod Pinlock. To łącznie przekłada się na akustyczne i optyczne bezpieczeństwo kasku oraz komfort użytkowania.

Wizjer kasku można szybko zdemontować i wymienić dzięki mechanizmowi Pivot Ratchet, a wzmocniony mechanizm systemu blokady szyby zapobiegnie otwarciu się go w trakcie upadku.

Po rejestracji gwarancja kasku jest rozciągana aż do 5 lat!

Dostępne wymiary kasków

Kask otwarty HJC F31 posiada trzy rozmiary skorupy, aby motocyklista bez problemu mógł dobrać rozmiar dla siebie bez efektu odczucia, jakby się na głowie miało przerośnięte jajko. Odpowiednie dopasowanie kasku to ważna kwestia, której nie należy pomijać. Bezpośrednio przekłada się ona na odczuwany komfort kasku. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my poinstruujemy Cię jak dokonać odpowiedniego wyboru.

Rozmiary dla konkretnych obwodów głowy:

Rozmiar XS: 54-55 cm

Rozmiar S: 55-56 cm

Rozmiar M: 57-58 cm

Rozmiar L: 58-59 cm

Rozmiar XL: 60-61 cm

Rozmiar 2XL: 62-64 cm

Pojedyncze wielkości skorupy dla powyższych rozmiarów kasku to XS-S, M-L i XL-2XL.

Jak dobrać rozmiar kasku

Widzisz rozmiary napisane powyżej? Weź teraz metr krawiecki i zmierz obwód swojej głowy, umieszczając metr nad uszami w najszerszym miejscu. Skonsultuj wynik z tabelą rozmiarów producenta i dokonaj odpowiedniego wyboru! Pamiętaj, aby kask przymierzyć i mieć go na głowie przez jakiś czas, aby sprawdzić, czy nigdzie nie gniecie. W końcu komfort kasku to ekstremalnie ważna sprawa, ponieważ będziesz go mieć na głowie czasem przez długie godziny.

Oryginalne produkty HJC w naszym sklepie

Aby pozostać w kontakcie ze światem oraz uzyskać możliwość słuchania ulubionej muzyki, możesz zakupić interkom motocyklowy. Kask przystosowany jest pod interkom Smart HJC Bluetooth II generacji, który można wpiąć bez montowania odstających elementów. Wystarczy że w odpowiednie zagłębienia wkleisz słuchawki, a urządzenie umieścisz w odpowiednio przeznaczonym dla niego miejscu. Kompatybilne systemy komunikacji Smart HJC to 11B, 21B oraz 50B.

W naszej ofercie znajdziesz ten więcej oryginalnych kasków HJC oraz akcesoriów do nich. Mamy wizjery, wyściółki, pinlocki i mechanizmy wizjera oraz blendy.

Cena
-
Rozmiary
Pokaż tylko
Kolorystyka
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 112 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Zamawiałem kask oraz Intercom. Następnego dnia dostałem telefon od miłego Pana ,który poinformował o braku konkretnego modelu intercomu , w zamian za tą samą cenę dostałem propozycję wyższego modelu. Bardzo szybka przesyłka także jestem bardzo zadowolony. POLECAM :)
2024-05-15
Szybko i sprawnie.
pixel